Deo do bot s vůní citronu, 200 ml

Dezinfekční přípravek, který je určený pro dezinfekci Vašich nohou a obuvi. Používá se především k preventivnímu ošetření obuvi a ponožek proti jejich napadení plísněmi, kvasinkami a bakteriemi, a dále ke konzervaci obuvi a tím
k prevenci dermatomykóz.

Můžeme doručit do:
6.5.2025
Skladem (2 ks)
Kód: 0131C2M20N
199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Kategorie: Pečující přípravky a výživy
EAN: 8594034931161
1670941387DEO do bot citrón Spray 50ml copy 2
Novinka Doporučujeme

Díky lihové bázi nezůstává obuv vlhká. Proti výrobkům z vodných roztoků je deo do bot LAVOSEPT k obuvi šetrnější a prodlužuje jejich životnost. Přípravek disponuje svěží vůní citronu, čímž mimo jiné také eliminuje pachy.

Návod k použití:

Obuv a případně i ponožky postříkejte neředěným přípravkem po celé ploše uvnitř a nechte působit. Po krátké době můžete postup zopakovat. Po zaschnutí je možno obuv používat. Sprej aplikujte podle potřeby. Přípravek vyhovuje všem právním předpisům pro jeho uvedení na trh.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola