Naši milí zákazníci, protože již pomalu nastává čas předvánočních nákupů, chtěli bychom Vás informovat, že v některých dnech může docházet k drobným zpožděním v dodávkách, které jsou způsobeny přetížením některých přepravců. Mějte s nimi prosím trpělivost, dělají co mohou. Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na Vaše objednávky. Váš Diva tým
  • 1 z 4
 

Manikúrní sada 3v1 F3

 

Multifunkční nástroj na péči o nehtovou kůžičku, obsahuje nožík, trimmer a nástroj na zatlačení nehtové kůžičky. Pro snadné použití změkčete nehtovou kůžičku vodou, případně použijte změkčovací krém. Rozměr. 12 cm, baleno v blistru.

AKTUÁLNĚ DOSTUPNÁ V ORANŽOVÉ BARVĚ

Dostupnost Na dotaz
69 Kč
Kód produktu 592
Značka F3 system by Diva & Nice
Kategorie F3 systems manikúra/pedikúra
Položka byla vyprodána...
 

Multifunkční nástroj 3 v 1

Obsahuje trimmer, nožík a pusher

 

Způsob použití: Namočte nehty v teplé vodě, aby došlo ke změkčení nehtové kůžičky. Použijte pusher na zatlačení nehtové kůžičky proti povrchu nehtů, čímž dojde k usnadnění zastřižení kůžičky. Poté použijte nožík, kterým očistíte okraje nehtů. Přebytečnou kůžičku odstraňte jemným pohybem trimmeru od okraje směrem ke středu nehtu.

Upozornění: uchovávejte mimo dosah dětí. Nástroje jsou ostré, proto je nepoužívejte na poraněnou nebo poškozenou pokožku.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.